Juniorzy podejmą Oławę.

Tylko Juniorzy Młodsi naszego klubu w nadchodzący weekend swój mecz rozegra przy Spółdzielczej, pozostałe zespoły czekają wyjazdowe konfrontacje.

Podopieczni Macieja Sawickiego po porażce we Wrocławiu w ostatniej kolejce tym razem przy Spółdzielczej zagrają z Moto-Jelcz Oława. Rywal znajduje się tuż nad naszym zespołem w tabeli więc nadarza się szans zmniejszenia dystansu do niego.

II LDJM: BKS Bolesławiec – Moto-Jelcz Oława – 03.11, godz. 11:00

Juniorów Starszych z kolei czeka niezwykle trudna konfrontacja z wiceliderem w ligowej tabeli – Chrobrym Głogów. Po wpadce w ostatniej kolejce przy Spółdzielczej podopieczni Tomasza Jasińskiego potrzebują punktów jednak w sobotę zadanie przed naszymi chłopcami toi niezwykle trudne.

DLJS: Chrobry Głogów – BKS Bolesławiec – 03.11, godz. 11:00

Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze i Młodziki wyjeżdżają na dwumecz z Olimpią Kamienna Góra. Jeżeli podopieczni Krystiana Miżdala wygrają niedzielny mecz to zakończą jesienne rozgrywki na pierwszej pozycji w tabeli. Młodziki walczą z Karkonoszami Jelenia Góra o pozycję wicelidera i jeśli w niedziele wygrają to pozycję tą uda im się zachować.

LOM: Olimpia Kamienna Góra – BKS Bolesławiec – 04.11, godz. 10:00

LOT: Olimpia Kamienna Góra – BKS Bolesławiec – 04.11, godz. 11:00

Występujący w Lidze Terenowej Młodziki naszego klubu czeka wyjazdowy mecz z GKS Raciborowice.

LTM: GKS Raciborowice – BKS Bolesławiec – 03.11, godz. 09:00

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania.