Juniorzy powalczyli.

Niezwykle emocjonujące spotkanie mogliśmy obejrzeć wczoraj na stadionie przy ulicy Spółdzielczej. W ramach Dolnośląskiej Ligi Juniorów juniorzy starsi BKS-u Bolesławiec podejmowali Piasta Nowa Ruda. I chociaż ostatecznie nasz zespół przegrał 2:3 (1:1) to przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz przynajmniej zremisować. Na prowadzenie wyszliśmy już w 11 minucie za sprawą celnego trafienia Piotra Skiby. Niestety dwa następne gole padły łupem zawodników Piasta, należy podkreśłić że stało się to za sprawą celnie wykorzystanych rzutów karnych. W 65 minucie kiedy na 2:2 wyrównał Igor Sawicki wydawało się, że jesteśmy w stanie jeszcze powalczyć o zwycięstwo. Niestety decydujący cios zadali goście i to oni cieszyli się ze zdobycia trzech punktów. mimo porażki możemy być zadowoleni z gry naszych chłopaków. Grali ambitnie, ,momentami potrafili przejąć inicjatywę na murawie. Na brawa zasługuje postawa bramkarza BKS-uTomasza Hajduczka, który kilkoma interwencjami ratował nam skórę. Miejmy nadzieję, że w następnych meczach szczęście będzie po naszej stronie.

BKS Bolesławiec – Piast Nowa Ruda 2:3 (1:1)

Bramki: Skiba (11′), Sawicki (65′) – Martynowicz (32′, 49′), Zabrzeski (86′)

BKS: Hajduczek, Rutyna, Pędlowski (46′ Mielnik), Frydrychowicz (70′ Złotorowicz), Kalisz (46′ Harbar), Sawicki, Złotek, Skiba, Buczkowski, Skowroński (25′ Raziuk), Czarnecki