Juniorzy Starsi i Młodziki znów zwycięscy.

Kolejne z rzędu zwycięstwo odnotowali Juniorzy Starsi. Tym razem wysoko pokonali Parasol Wrocław 5:1 (2:0). Bolesławianie szybko „napoczęli” rywala, bo już w 3 minucie bramkę strzela Dorian Latała. Mecz mimo, że toczony w wysokiej temperaturze stał na dobrym poziomie, a nasza przewaga zostaje nagrodzona kolejnym trafieniem – tym razem bramkarza gości pokonuje Kamil Posadowski ustalając tym samym wynik do przerwy. Druga część spotkania, to większa determinacja gości, którzy przechodzą na grę trzema obrońcami i tworzą więcej sytuacji bramkowych. Na domiar złego w 70 minucie czerwoną kartkę otrzymuje Amadeusz Ostański i mogłoby się wydawać, że będzie nerwowa końcówka. Nic z tych rzeczy – wyprowadzamy kilka szybkich ataków, z których trzy kończą się bramkami. Na listę strzelców wpisują się Adrian Puzio, Wiktor Cawricz, a wynik na 5:1 ustala Bartek Gudzowski. Z niecierpliwością czekamy następnego meczu, który rozegramy już w najbliższą środę z Miedzią Legnica.

BKS Bolesławiec – Parasol Wrocław 5:1 (2:0)

BKS: Walczak, Cawricz, Olesiński, Rozmus( 30′ Ostański), Marks, Posadowski( 58′ Dołgan), Tyndyk (46′ Puzio), Kizyma, Wołoszyn, Zarzycki (58′ Bytner), Latała(65′ Gudzowski)

Swój mecz we Wrocławiu rozegrali Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec. Niestety nasz zespół przegrał tę konfrontację 0:2. Do przerwy był bezbramkowy remis i można było mieć nadzieję na wywiezienie z Wrocławia punktów. Niestety w drugiej połówce po dwóch golach Alana Antasa musieliśmy uznać wyższość rywala.

FC Wrocław Academy – BKS Bolesławiec 2:0 (0:0)

Bramki: Antas (46′, 78)

BKS: Walczak, Wolski, Suszek (żk), Rutyna, Nakonieczny, Ostański (55′ Kowal), Medyński, Kwoczka, Kowalonek, Komada (65′ Borowski), Tabor

Trampkarze oraz Młodziki swoje mecze zagrały w Kamiennej Górze w meczach z tamtejszą Olimpią. Nasi Trampkarze minimalnie ulegli rywalowi 1:2, a Młodziki pokonały przeciwnika 4:3.