Juniorzy Starsi na piątkę. Zwycięstwo Młodzików.

Kolejne 3 punkty dopisali do swojego dorobku w dniu dzisiejszym juniorzy starsi BKS-u Bolesławiec. W przebiegu całego spotkania bolesławianie przeważali pod każdym względem. Największe problemy stwarzała… murawa, oraz chaotycznie grający rywal. Na prowadzenie nie trzeba było długo czekać, bo już w drugiej minucie bramkę strzelił Dorian Latała. Cztery minuty później swoje trafienie dołożył Adrian Puzio , a w 45 minucie na 3:0 podwyższył Jakub Zarzycki. Druga połowa to już totalna dominacja gości. Na listę strzelców wpisują się jeszcze Kamil Posadowski oraz Mateusz Wołoszyn, a przy lepszej skuteczności wynik powinien być dwucyfrowy.

Polonia Ząbkowice Śląskie – BKS Bolesławiec 0:5 (0:3)

Bramki: Latała (2′), Puzio (6′), Zarzycki (45′), Wołoszyn (55′), Posadowski (58′)

BKS: Ostański,Wołoszyn, Cawricz, Marks, Rozmus, Zarzycki( 57′ Bytner), Kizyma, Puzio, Tyndyk (46′ Gudzowski), Posadowski, Latała.

Swój mecz niestety przegrali juniorzy młodsi BKS-u Bolesławiec. Naszemu zespołowi udało się do przerwy remisować z wyżej notowanym Chrobrym Głogów jednak po przerwie nasi chłopcy musieli uznać wyższość rywala i ostatecznie przegrali 0:4

Chrobry Głogów – BKS Bolesławiec 4:0 (0:0)

Bramki: Sliwiński (47′), Czykieta (55′), Kmera (72′), Kobrzycki (79′)

BKS: Walczak, Suszek (65′ Borowski), Rutyna, Ostański, Nowacki (żk), Nakonieczny (żk), Medyński (65′ Wolski), Kwoczka (żk), Komada (55′ Skorupiński), Dymek (70′ Kowal), Tabor.

Ze zmiennym szczęściem radzili sobie w Nowogrodźcu Trampkarze oraz Młodziki BKS-u Bolesławiec. Trampkarze przegrali z Chrobrym 1:3, a młodziki pokonały rywala 4:3.