Juniorzy wchodzą do gry.

W najbliższy weekend zmagania ligowe rozpoczną zespoły juniorskie BKS-u Bolesławiec. Jeden z meczów będziemy mogli obejrzeć przy Spółdzielczej.

Juniorzy Starsi grający w I Lidze Wojewódzkiej, po dobrym ostatnim sezonie liczą na powtórkę w tym roku. Zadanie do łatwych nie należy, ale już niejednokrotnie nasza młodzież pokazywał, że drzemie w niej spory potencjał. Podopieczni Tomasza Jasińskiego w sobotę na wyjeździe zagrają z Polonią-Stal Świdnica. W rundzie wiosennej minionego sezonu nasz najbliższy rywal prezentował się rewelacyjnie i zapewne będzie chciał dobrą passę podtrzymać. Liczymy jednak na dobry start ekipy Tomasza Jasińskiego i czekamy na dobry wynik.

I Liga Wojewódzka: Polonia-Stal Świdnica – BKS Bolesławiec – 24.08, godz. 10:00

Po awansie z Ligi Okręgowej w nadchodzącym sezonie Juniorzy Młodsi naszego klubu grać będą w II Lidze Wojewódzkiej. Poziom więc wzrośnie, wzrosną też wymagania wobec zawodników. Zespół prowadzony przez Macieja Sawickiego na początek przy Spółdzielczej zmierzy się z Parasolem Wrocław. Mecz pokaże na co stać naszych chłopaków, miejmy nadzieję, że inauguracja II Ligi Wojewódzkiej będzie dla nich pozytywnym doznaniem.

II Liga Wojewódzka: BKS Bolesławiec – Parasol Wrocław – 24.08, godz. 13:00