Juniorzy zagrają przy Spółdzielczej.

Już w ten weekend z pełną mocą powracają zmagania ligowe zespołów młodzieżowych BKS-u Bolesławiec. Przy Spółdzielczej będzie można zobaczyć mecze obu zespołów juniorskich naszego klubu.

Swój drugi mecz rozegrają Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Po premierowej, minimalnej porażce w Świdnicy z tamtejszą Polonią-Stal podopieczni Tomasza Jasińskiego tym razem zmierzą się z Parasolem Wrocław. Nasz najbliższy rywal na inaugurację przegrał aż 0:6 z Chrobrym Głogów.

DLJS: BKS Bolesławiec – Parasol Wrocław – 01.09, godz. 11:00

Swój premierowy mecz zagrają Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec. W niedzielę przy Spółdzielczej będzie można zobaczyć ich konfrontację z Kuźnią Jawor. Nasz rywal w pierwszej kolejce wygrał na wyjeździe z Lechią Dzierżoniów 2:1 (mecz BKS-u został przełożony).

II LW: BKS Bolesławiec – Kuźnia Jawor – 02.09, godz. 11:00

Występujący w Lidze Terenowej Trampkarze naszego klubu na wyjeździe zagrają z LZS Kościelnik (01.09, godz. 11:15). Występujący w Lidze Okręgowej Młodziki jadą do Lubania na mecz z tamtejszymi Łużycami (01.09, godz. 10:00), a grających w Lidze Terenowej czeka wyjazdowy mecz z Football Academy (01.09, godz. 10:00).

Zapraszamy do kibicowania!