Juniorzy zagrają w piątek.

Piłkarski weekend młodzieżowych zespołów BKS-u Bolesławiec wyjątkowo rozpocznie się w piątek. Swój mecz rozegrają Juniorzy Młodsi, a w Bolesławcu zobaczymy także mecz Trampkarzy.

Grający w II Lidze Wojewódzkiej Juniorzy Młodsi naszego klubu zmierzą się w piątek o godzinie 17:00 z Orłem Ząbkowice Śląskie. Podopieczni Macieja Sawickiego po premierowej wygranej w dwóch kolejnych meczach musieli uznać wyższość rywali. Orzeł podobnie jak my ma trzy punkty w tabeli więc piątkowy mecz zapowiada się interesująco. Juniorów Starszych w niedzielę czeka wyjazdowa konfrontacja z Piastem Żmigród.

II LW: BKS Bolesławiec – Orzeł Ząbkowice Sląskie – 06.09, godz. 17:00

I LW: Piast Żmigród – BKS Bolesławiec – 08.09, godz. 11:00

U siebie mecz rozegrają występujący w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarze BKS-u Bolesławiec. Podopieczni Wojciecha Młocka podejmą FC Wrocław Academy. Trampkarzy grających w IV Lidze Okręgowej czeka wyjazd do Kościelnika na mecz z tamtejszym LZS-em.

I LW: BKS Bolesławiec – FC Wrocław Academy – 07.09, godz. 10:00

IV LO: LZS Kościelnik – BKS Bolesławiec – 08.09, godz. 10:00

Wyjazdowy weekend czeka Młodzików naszego klubu. Występujący w III Lidze Okręgowej zespół BKS-u Bolesławiec zagra na wyjeździe z Football Academy Bogatynia, a grający w IV Lidze Okręgowej także na wyjeździe z UKS-em Pieńsk.

III LO: Football Academy Bogatynia – BKS Bolesławiec – 07.09, godz. 10:00

IV LO: UKS Pieńsk – BKS Bolesławiec – 07.09, godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA