Juniorzy ze zmiennym szczęściem.

Ze zmiennym szczęściem zaprezentowali się juniorzy BKS-u Bolesławiec. Liderujący  w tabeli Juniorzy starsi przegrali na wyjeździe z Pogonią Markocice. Po pierwszej połowie wszystko szło zgodnie z planem i nasi chłopcy prowadzili 2:0. Niestety dla nas w drugiej połowie do gry wzięli się gospodarze strzelając BKS-owi cztery gole i musieliśmy przełknąć gorzką pigułkę w postaci przegranej 2:4 (2:0). Bramki dla BKS-u zdobyli Filip Bednarz i Maciej Celuch.

Na szczęście podobnych „przygód” nie mieli nasi Juniorzy młodsi, którzy pokonali na wyjeździe GOSiR Osiecznica 4:1 (2:1). Na listę strzelców dla BKS-u wpisali się Adrian Puzio (2), Jakub Gwiżdż i Kamil Posadowski.

Kolejną lekcję futbolu odebrali Trampkarze BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół wysoko uległ na wyjeździe UKS-owi Lechia Dzierżoniów 1:11 (0:6). Jedynego gola dla BKS-u zdobył Mateusz Medyński.

Więcej powodów do radości miały Młodziki BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół przy Spółdzielczej pokonał WKS Przyszłość Dłużyna 2:0 (1:0).