Juniorzy i Młodziki zwyciężają. Porażka Trampkarzy.

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie w ten weekend drużyny młodzieżowe BKS-u Bolesławiec. Swoje mecze wygrali Juniorzy StarsiMłodsi oraz Młodziki. Gorycz porażki musieli przełknąć Trampkarze.

Trzy punkty bez grania zaliczyli Juniorzy Starsi dzięki czemu zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli i awans do Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych. Wyjazdowy mecz z GKS-em Gromadka nie doszedł do skutku z winy gospodarzy, najprawdopodobniej więc przyznany zostanie nam walkower za ten mecz. W związku z tym nasz zespół zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli i awans do klasy wyżej.

Juniorzy Młodsi bez problemu poradzili sobie na wyjeździe w Sulikowie na meczu z tamtejszym Bazaltem. Nasi chłopcy urządzili sobie festiwal strzelecki i rozbili gospodarzy 11:0 (6:0). Gole dla BKS-u Bolesławiec zdobyli: Posadowski (trzy). Tyndyk (trzy), Gudzowski (dwie), Komada, Skorupiński i Cieśla.

Nie udała się niestety próba zdobycia pierwszych punktów przez naszych Trampkarzy. Nasi chłopcy przy Spółdzielczej przegrali z Victorią Świebodzice 1:5 (1:3). Mecz rozpoczął się po naszej myśli, wyszliśmy nawet na prowadzenie jednak im dalej w mecz tym przewaga gości rosła i po raz kolejny musieliśmy przełknąć gorycz porażki.

Wyjazdowe spotkanie wygrały Młodziki BKS-u Bolesławiec. Po porażce w Świętoszowie tym razem nasi chłopcy pokonali UKS Mikro Ruszów, gromiąc rywala 12:5.