Klasyk bez udziału publiczności.

W najbliższą sobotę (27.10) o godzinie 15:00 swój kolejny mecz w ramach IV ligi dolnośląskiej rozegra nasz zespół. Rywalem BKS-u Bolesławiec będą Karkonosze Jelenia Góra. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Oba zespoły zawsze toczyły ze sobą zażarte boje więc zapewne będzie tak samo w najbliższy weekend. Dodatkowo BKS i Karkonosze dzieli zaledwie 2 punkty w tabeli (przy dwóch meczach rozegranych mniej przez Karkonosze) więc stawka meczu jest wysoko. W ostatniej kolejce BKS Bolesławiec odniósł cenne wyjazdowe zwycięstwo ze Spartą Grębocice, Karkonosze Jelenia Góra pauzowały ale dwa tygodnie temu nasz najbliższy rywal przegrał w Głogowie z tamtejszym Chrobrym II 0:1. Ostatni mecz pomiędzy BKS-em Bolesławiec i Karkonoszami Jelenia Góra odbył się ponad cztery lata temu. Wtedy to przy Spółdzielczej nasz zespół przegrał z rywalem 0:1 po kontrowersyjnym rzucie karnym. Miejmy nadzieję, że w najbliższą sobotę na murawie panować będzie fair play.

Niestety ze względów bezpieczeństwa mecz BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia góra odbędzie się bez udziału publiczności. 

Na profilu FB BKS-u Bolesławiec w czasie meczu prowadzona będzie transmisja tekstowa z tego meczu.

 

12 kolejka (27-28.10)

BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra – 27.10, godz. 15:00
Chrobry II Głogów – Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja – Sparta Grębocice
Victoria Ruszów – Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice – Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna – Orla Wąsosz
Odra Ścinawa – Włókniarz Mirsk
AKS Strzegom – pauza

 

Tabela IV ligi dolnośląskiej: