Klasyk z Karkonoszami.

W sobotę (18.05) o godzinie 18:00 na wyjeździe BKS Bolesławiec rozegra kolejny mecz w ramach IV ligi dolnośląskiej. Nasz zespół zmierzy się Karkonoszami Jelenia Góra.

Mecze z zespołem z Jeleniej Góry można nazwać już chyba klasykami i zawsze towarzyszą im emocję oraz spora dawka dobrego futbolu. W sobotę będzie tak tym bardziej, że dla BKS-u Bolesławiec, który walczy o utrzymanie będzie to mecz niezwykle ważny. Nasi chłopcy jeśli chcą jeszcze myśleć o utrzymaniu muszą zdobyć punkty i jasne jest, że zrobią wszystko żeby tak się stało. Naszemu najbliższemu rywalowi wiedzie się w tej rundzie średnio. Karkonosze Jelenia Góra w ostatnich sześciu meczach zanotowały 2 remisy i 4 porażki. Spadek im nie grozi ale kibice KSK na pewno nie są zadowoleni z postawy swoich ulubieńców.

Sobotni mecz więc pod wieloma względami będzie bardzo ciekawy. Mamy nadzieję, że obie ekipy pokażą kawałek dobrego futbolu, jednak to trzy punkty pojadą do Bolesławca.

Mecz Karkonosze Jelenia Góra – BKS Bolesławiec odbędzie się w sobotę (18.05) o godzinie 18:00 na stadionie w Jeleniej Górze.

GW

27 kolejka (18-19.05)

Karkonosze Jelenia Góra – BKS Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice – Górnik Złotoryja
Stal Chocianów – Victoria Ruszów
Apis Jędrzychowice – Prochowiczanka Prochowice
Orla Wąsosz – Sparta Rudna
Włókniarz Mirsk – Odra Ścinawa
AKS Strzegom – pauza