Koniec passy.

Każda passa kiedyś się kończy. Po czterech zwycięstwach z rzędu w sobotnie popołudnie pierwszy zespół BKS-u Bolesławiec uległ Odrze Ścinawa 1:4 (0:2) w meczu 13 kolejki IV ligi dolnośląskiej. Początek meczu nie zwiastował porażki. Nasi chłopcy dobrze weszli w mecz co i rusz stwarzając sobie sytuacje do zdobycia pierwszej bramki. Niestety szwankowała skuteczność, bo gdyby po 15 minutach było 2:0 dla BKS-u goście nie mieliby pretensji. Niestety im dalej w mecz tym gra zawodników Odry była lepsza i zaczęli oni sobie śmielej poczynać pod naszym polem karnym. W 18 minucie przyniosło to efekt w postaci gola Wojciecha Konefała i musieliśmy gonić wynik. Kiedy tuż przed przerwą goście podwyższyli na 2:0 jasne się stało, że przed naszymi chłopakami trudne zadanie. Niestety w drugiej połowie mimo usilnych starań nie udało nam się odwrócić losów meczu. Na osłodę pozostał nam gol honorowy, którego autorem był Kamil Skiba. Goście dorzucili jeszcze dwa gole i ostatecznie przegraliśmy z Odrą 1:4. Już w najbliższy weekend czeka nas wyjazdowa konfrontacja z Polonią Środa Śląska (12.11, godz. 13:30).

BKS Bolesławiec – Odra Ścinawa 1:4 (0:2)

Bramki: K. Skiba (61′) – Konefał (18′), Kochman (42′), Ciupka (60′), Osiadły (81′)

BKS: Hajduczek, K. Skiba, Olesiński, Borowski, Bochnia, D. Kowalonek (62′ J. Kowalonek), Zapiór (62′ Raginia), P. Skiba, Szewczyk (żk), Spraski (55′ Piotrowski), Deka