Lekcja futbolu.

W miniony weekend Juniorzy Starsi na wyjeździe zmierzyli się z Miedzią Legnica. Mecz z Miedzią przebiegał pod dyktando gospodarzy, nie dziwi to, wszak to lider tabeli. Jakież było zdziwienie kiedy to w 9 minucie po pięknym strzale Piotrka Skiby z około 30 metrów objęliśmy prowadzenie. Miedź jeszcze w pierwszej połowie wyrównała a na przerwę schodziliśmy przegrywając 1:2. Ważnym momentem okazała się 75 min., wtedy to przy stanie 3:1 nie wykorzystaliśmy rzutu karnego i momentalnie zeszło powietrze z naszego zespołu, co przeciwnik skrzętnie wykorzystał aplikując nam jeszcze 4 bramki. Mimo wszystko za te 75 minut trzeba pochwalić zespół, który zdobył kolejne cenne doświadczenie.

Miedź Legnica – BKS Bolesławiec 7:1 (2:1)

Bramka dla BKS-u: Piotr Skiba (7′)

BKS: Hajduczek, Rutyna, Cukiernik (65′ Ruciński), Buczkowski, Kalisz (75′ Złotorowicz), Sawicki, Mielnik, Skowroński, Sinica, Mielnik, Czarnecki