Lekcja futbolu.

Na IV rundzie zakończyła się przygoda BKS-u Bolesławiec w Okręgowym Pucharze Polski w sezonie 2021/22. W środę nasz zespół przegrał przy Spółdzielczej z Karkonoszami Jelenia Góra 0:3 (0:3). Przedstawiciel III ligi był lepszy od naszego zespołu i wygrał zasłużenie. Nasi chłopcy zostawili na murawie dużo zdrowia i ambitnie próbowali przeciwstawić się wyżej notowanemu rywalowi. Na prowadzenie goście wyszli w 13 minucie za sprawą celnego trafienia Kamila Młodzińskiego. Siedem minut później Mateusz Czerwiński podwyższył prowadzenie gości, a kiedy Mateusz Baszak w 29 minucie strzelił trzeciego gola stało się jasne, że tego meczu już nie wygramy. Mimo tego ekipa trenera Sebastiana Tylutkiego walczyła do końca i w drugiej odsłonie meczu zaprezentowała się dużo lepiej. Mimo tego nie udało nam się zdobyć na osłodę choćby gola i z murawy schodziliśmy przegrywając 0:3.

BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra 0:3 (0:3)

Bramki: Młodziński (13′), Czerwiński (20′), Baszak (29′)

BKS: Walczak, Dmuchowski (46′ Kwoczka), Kapusz, Kuczyński (51′ D. Kowalonek), Olesiński (46′ Skiba), Borowski (żk), Medyński, Bochnia (71′ Cawricz), J. Kowalonek (61′ Biały (żk)), Posadowski, Kulesza (56′ Kraśnicki (żk))