Leśnik sięgnął po trzy punkty.

Porażką 0:1 (0:0) zakończył się mecz 4 kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej pomiędzy BKS-em Bolesławiec i Leśnikiem Osiecznica. Jedynego gola w meczu zdobył Dawid Kałużyński.

W sobotnie popołudnie rywal prezentował się lepiej od naszego zespołu jednak przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o niespodziankę. Od początku meczu to to Leśnik Osiecznica prowadził grę, jednak głównie dzięki broniącego dostępu do naszej bramki Jakuba Walczaka utrzymywał się cały czas bezbramkowy remis. Bramkarz BKS-u był najlepszym zawodnikiem ekipy w zielono-czarnych strojach. Wprawdzie nam też kilkukrotnie udało się zapędzić w pole karne Leśnika Osiecznica, jednak Cezary Purta zawsze był na posterunku. Świetnie wybronił strzał Marka Majki z 38 minuty i musieliśmy obejść się smakiem.

Druga połowa dla gości rozpoczęła się w najlepszy z możliwych sposobów. W 47 minucie Dawid Kałużyński mocno przymierzył zza pola karnego i wyprowadził Leśnika Osiecznica na prowadzenie. Podrażnieni utratą gola gospodarze wzięli się do gry jednak tego dnia ciężko było sforsować defensywę rywala. W 70 minucie bliski umieszczenia piłki w bramce był Adrian Kulesza jednak zabrakło dołożenia nogi żeby wyrównać. do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i pierwsza w tym sezonie porażka BKS-u Bolesławiec stała się faktem.

BK Bolesławiec – Leśnik Osiecznica 0:1 (0:0)

Bramki: Dawid Kałużyński (47′)

BKS: Walczak, Kowalonek, Rudkowski (85′ Cawricz), Dmuchowski, Biały (żk), Zagórski (70′ Skiba) (żk), Puzio (63′ Kwoczka), Graczyk (59′ Gasiak), Mucha (żk), Majka, Kulesza (67′ Pochwała)