Lider na zakończenie rundy.

W swoim ostatnim w rundzie jesiennej meczu seniorzy BKS-u Bolesławiec podejmą przy Spółdzielczej lidera IV ligi – Chrobry II Głogów.

Nasz najbliższy rywal jest zdecydowanym liderem, do tej pory przegrał tylko jedno spotkanie (0:5 z AKS Strzegom) pozostałe mecze wygrywając, często bardzo wysoko. Rezerwy pierwszoligowca prezentują się jesienią rewelacyjnie jednak jeśli chcą zachować pierwsze miejsce w tabeli muszą w sobotę wygrać swój mecz. BKS Bolesławiec nie ma jednak w zwyczaju tanio sprzedawać skóry i w sobotnie popołudnie będzie próbował sprawić niespodziankę. Podopieczni Sebastiana Tylutkiego dobrze się prezentują z wyżej notowanymi rywalami, jednak w tej rundzie gorzej naszemu zespołowi wiedzie się w meczach u siebie. Przy Spółdzielczej póki co zdobyliśmy mniej punktów niż na obcych boiskach i sobotnia konfrontacja będzie okazją do poprawienia tej negatywnej statystyki. Zadanie przed naszymi chłopakami stoi trudne więc warto wybrać się w sobotę na Spółdzielczą i dopingować nasz zespół.

Mecz BKS Bolesławiec – Chrobry II Głogów odbędzie się w sobotę (10.11) o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

 

14 kolejka (10-11.11)

BKS Bolesławiec – Chrobry II Głogów – 10.11, godz. 14:00
Górnik Złotoryja – AKS Strzegom
Victoria Ruszów – Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice – Sparta Grębocice
Sparta Rudna – Stal Chocianów
Odra Ścinawa – Apis Jędrzychowice
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz
Orkan Szczedrzykowice – pauza

 

Tabela IV ligi dolnośląskiej: