Lotnik na początek rozgrywek.

Meczem z Lotnikiem Jeżów Sudecki przy Spółdzielczej zmagania w ramach jeleniogórskiej klasy okręgowej rozpocznie BKS Bolesławiec. Spotkanie odbędzie się we wtorek (15.08) o godzinie 17:00

Miła niespodzianka jaką był awans do klasy okręgowej sprawiła, że sezon dla seniorów BKS-u rozpocznie się szybciej niż zakładano. Na początek przyjdzie nam zmierzyć się z mocnym zespołem jakim niewątpliwie jest spadkowicz z IV ligi – Lotnik Jeżów Sudecki. Oba zespoły w miniony weekend grały swoje mecze w ramach okręgowego Pucharu Polski. Nasz zespół minimalnie uległ 2:3 Piastowi Wykroty jednak z gry naszych chłopaków możemy być zadowoleni, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę poziom naszego rywala. Lotnik miał zdecydowanie łatwiejsze zadanie więc nic dziwnego, że rozgromił Juvenię Rybnica 15:0. W zeszłym sezonie nasz najbliższy rywal występował w IV lidze dolnośląskiej, z której spadł pozostawiając po sobie jednak bardzo dobre wrażenie.

Ostatni mecz między sobą oba zespoły zagrały 14 listopada 2015 roku i nie mamy z tamtego meczu miłych wspomnień. Wtedy to BKS Bolesławiec wysoko uległ Lotnikowi Jeżów Sudecki 0:5 (0:1). W najbliższy wtorek nie może być może o powtórce z tamtego meczu. Miejmy nadzieję, że ogromny potencjał jaki drzemie w naszym zespole eksploduje już w najbliższy wtorek.

Mecz BKS Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki odbędzie się we wtorek (15.08) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

Serdecznie zapraszamy!

1 kolejka (15.08)

Orzeł Wojcieszów – Piast Wykroty (16:00)
BKS Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki (17:00)
Granica Bogatynia – Stella Lubomierz (17:00)
Woskar Szklarska Poręba – Gryf Gryfów Śląski (17:00)
Sparta Zebrzydowa – Pogoń Świerzawa (17:00)
Hutnik Pieńsk – Łużyce Lubań (17:00)
Victoria Ruszów – GKS Warta Bolesławiecka (17:00)
Cosmos Radzimów – TS Parzyce (17:00)

GW