Mecz o 6 punktów.

W Wielki Piątek seniorzy BKS Bolesławiec rozegrają znów tzw. mecz o 6 punktów. Nasz zespół przy Spółdzielczej podejmie Włókniarza Mirsk i sobotnią konfrontację musi zwyciężyć.

Zeszłotygodniowe zwycięstwo naszego klubu w Ścinawie dało BKS-owi drugi oddech. Jednak jeśli myślimy o powrocie na właściwe tory to w sobotę koniecznie trzeba się sięgnąć po zwycięstwo. Niestety w tym sezonie BKS Bolesławiec lepiej punktuje na wyjazdach. Do tej pory z obcych boisk wywieźliśmy 12 punktów, a u siebie zaledwie 8. W sobotę nadarzy się okazja żeby domowy bilans znacząco poprawić.

Włókniarz Mirsk nie zaliczy tego sezonu do udanych. Nasz najbliższy rywal z dorobkiem 11 punktów plasuje się na przedostatniej pozycji i jeśli chce uniknąć degradacji to musi zacząć punktować. Włókniarz na wyjazdach radzi sobie słabo. Nasz najbliższy rywal zdobył tylko 3 punkty na obcych boiskach (1:0 ze Spartą Grębocice).

Jesienią w Mirsku BKS Bolesławiec wygrał z Włókniarzem 2:0. Miejmy nadzieję, że przy Spółdzielczej będzie podobnie i w świetnych humorach będziemy świętować Wielkanoc.

Mecz BKS Bolesławiec – Włókniarz Mirsk odbędzie się w sobotę (20.04) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

GW