Mecz o wszystko.

W sobotę (10.05) o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej swój kolejny ligowy mecz rozegrają seniorzy BKS Bolesławiec. Nasz zespół o przysłowiowe 6 punktów zagra ze Spartą Grębocice.

Obie ekipy bezpośrednio walczą o utrzymanie w IV lidze dolnośląskiej i mają po 20 punktów. Wynik sobotniej konfrontacji może mieć kluczowe znaczenie w kwestii zachowania ligowego bytu. Wiosną lepiej prezentują się goście sobotniego meczu. Sparta Grębocice gra w kratkę ale konsekwentnie gromadzi punkty i z sytuacji tragicznej udało się naszemu rywalowi zachować szanse na ligowy byt. Na wyjeździe Sparta dotychczas wygrała tylko dwa mecze, dziewięć przegrywając. BKS Bolesławiec z kolei wiosny nie zaliczy do udanych Podopieczni Sebastiana Tylutkiego mimo momentami dobrej gry rażą małą skutecznością stąd wizja spadku niestety stała się realna. Gra zwłaszcza przy Spółdzielczej póki co nie układa się naszym chłopakom ale miejmy nadzieję, że złe dni nasz zespół ma już za sobą i od soboty będzie już tylko lepiej.

W sobotę wszyscy powinniśmy pojawić się na meczu i dopingiem wspomóc naszych chłopaków. Szanse na utrzymanie są i dopóki będą należy walczyć na 100%. Wszyscy na stadion!

Mecz BKS Bolesławiec – Sparta Grębocice odbędzie się w sobotę (11.05) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

26 kolejka (11-12.05)

BKS Bolesławiec – Sparta Grębocice
Odra Ścinawa – Orkan Szczedrzykowice
Sparta Rudna – Włókniarz Mirsk
Prochowiczanka Prochowice – Orla Wąsosz
Victoria Ruszów – Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja – Stal Chocianów
Chrobry II Głogów – AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra – pauza