Mecz z podtekstami.

W najbliższą sobotę w meczu 4 kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej BKS Bolesławiec podejmie przy Spółdzielczej rewelację początku sezonu Leśnika Osiecznica.

Po awansie z A-klasy Leśnik Osiecznica świetnie rodzi sobie w tym sezonie wygrywając do tej pory wszystkie swoje mecze. W barwach naszego najbliższego rywala zobaczymy wiele doskonale znanych przy Spółdzielczej twarzy. Barw Leśnika Osiecznica bronią między innymi: Józef Pietrzak, Daniel Ziółkowski, Oskar Małecki i Cezary Purta. Jeśli doda się do tego fakt, że w zeszłym sezonie w Osiecznicy grali Adrian Kulesza i Oliwier Gasiak, dziś gracze BKS-u Bolesławiec sprawia to, że sobotnia konfrontacja pełna będzie podtekstów.

BKS Bolesławiec średnio rozpoczął zmagania ligowe. Nasz zespół wprawdzie jeszcze nie przegrał meczu, jednak trzy remisy z rzędu sprawiły, że musimy gonić czołówkę. W naszym zespole tkwi spory potencjał jednak trzeba w końcu wydobyć go na zewnątrz i zaprezentować się na odpowiednim poziomie.

Mecz BKS Bolesławiec – Leśnik Osiecznica odbędzie się w sobotę (31.08) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!