Mieczysław Stulin nie żyje.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informacje o śmierci Pana Mieczysława Stulina, wieloletniego zawodnika, działacza oraz prezesa BKS-u Bolesławiec. Rodzinie zmarłego składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

Mieczysław Stulin karierę rozpoczynał jako junior w KS Unia Boleslawiec. Po połączeniu bolesławieckich klubów Górnik, Unia i Stal powstaje BKS Bolesławiec (1955). Mieczysław Stulin reprezentuje barwy BKS-u w latach 1955-60. W latach 1961-63 był zawodnikiem WKS-u Sląsk Wrocław (II liga). Do BKS-u powrócił w 1963 roku i kontynuował karierę do 1972 roku.

Po zakończeniu kariery zawodniczej spełnia się w roli działacza sportowego. Na przełomie lat 1970-80 Pan Mieczysław pracuje jako kierownik sekcji piłki nożnej w BKS Bolesławiec i Zagłębiu Lubin.

W latach 1991-1993 pełnił funkcję Prezesa BKS-u Bolesławiec. To za jego kadencji zespół po wielu latach awansował do III ligi.

Pan Mieczysław za zasługi na rzecz sportu, a w szczególności piłki nożnej został odznaczony Złotą Odznaką 75-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Złotą Odznaką 80-lecia.