Minimalna porażka z Sudetami.

W sobotę trzeci mecz sparingowy rozegrali seniorzy BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół przegrał z występującymi w IV lidze Sudetami Giebułtów 0:1 (0:0). Mimo niskiej temperatury weekendowy sprawdzian mógł się podobać, obie ekipy prowadziły szybką grę, nie brakowało też wielu sytuacji podbramkowych. Początek meczu należał do piłkarzy z Giebułtowa, którzy w tej części meczu przeważali i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Mimo tego bardzo bliski wyprowadzenia na prowadzenie BKS-u był Adrian Kulesza jednak strzał napastnika z Bolesławca minimalnie przeszedł obok słupka. Mimo przewagi rywala do przerwy nie zobaczyliśmy goli. Po zmianie stron to nasi zawodnicy doszli do słowa i przejęli inicjatywę. Swietną sytuację miał Marek Majka, którego strzał niestety był niecelny. Im bliżej było końca meczu Sudety Giebułtów ponownie przejęły inicjatywę. Jeszcze w 80 minucie przed utratą bramki uratował nas słupek bramki Tomasza Kargula jednak 5 minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sudety zdobyły zwycięską bramkę. Następny mecz nasz zespół rozegra w sobotę (03.03) z Włókniarzem Mirsk (mecz w miejscowości Frýdlant)

BKS Bolesławiec – Sudety Giebułtów 0:1 (0:0)

Bramki: Taran (85′)

BKS rozpoczął mecz w składzie: Kargul, Janicki, Smolarek, Jeziorny, Dul, Pirożek, Graczyk, Pochwała, Szaja, Zarzycki, Kulesza.

W meczu zagrali także: Biały, K. Dmuchowski, Majka, Dołgan.