Młodzież dała radę.

Dobry weekend mają za sobą młodzieżowe zespoły BKS-u Bolesławiec. Młodziki i Trampkarze odniosły niezwykle ważne zwycięstwa, a Juniorzy Starsi zremisowali na trudnym terenie.

Podopieczni Tomasza Jasińskiego na wyjeździe grali z Górnikiem Wałbrzych. Mecz był bardzo zaciekły i wynik do końca był sprawą otwartą. Do przerwy nasz zespół przegrywał 2:3 ale druga odsłona meczu przyniosła trafienie Doriana Latały i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Górnik Wałbrzych – BKS Bolesławiec 3:3 (3:2)

Bramki: Marciniak (10′), Rodziewicz (26′), Niedźwiedzki (33′) – Latała (17′, 68′), Skorupiński (44′)

BKS: Walczak, Kwoczka (żk), Tyndyk, Skiba, Nakonieczny, Medyński (6′ Cieśla), Skorupiński (75′ Wolski), Kowalonek (żk) (88′ Gudzowski), Komada (46′ Posadowski), Latała

Mecz Juniorów Młodszych z Piastem Zawidów się nie odbył. Rywal nie zebrał składu więc mecz zapewne zakończy się walkowerem i trzema punktami dla podopiecznych Macieja Sawickiego.

Grający w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze naszego klubu na wyjeździe pokonali Konfeks Legnica 4:0 (2:0). Ekipa Krystiana Miżdala zmierza prosto ku awansowi i nie miała problemów z rywalem z Legnicy. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Ksawery Kaczmarski (dwie), Piotr Skiba i Konrad Jezierski.

Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze naszego klubu przegrali na wyjeździe z GKS Gromadka 1:7 (0:4). Jedyną bramkę dla BKS-u zdobył Kamil Jasiński.

Niezwykle ważne zwycięstwo odniosły Młodziki BKS-u Bolesławiec. Ekipa Wojciecha Młocka, która walczy o awans, na wyjeździe rozbiła Gryf Gryfów Śląski 11:0 (5:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jędrzej Pachnik (trzy), Paweł Złotorowicz (trzy), Szymon Buczkowski (dwie), Łukasz Decyk, Adrian Podziewski, Karmen Kołodziejczak.

Gratulacje!