Młodzież na ostatniej prostej.

Rozgrywki młodzieżowe, w których udział biorą zespoły BKS-u Bolesławiec wchodzą na ostatnią prostą. Już w ten weekend możemy poznać kluczowe rozstrzygnięcia dotyczące naszych zespołów.

Juniorzy Młodsi w sobotę przy Spółdzielczej (08.06, godz. 11:00) zmierzą się z Olimpią Kowary. Podopiecznym Macieja Sawickiego wystarczy punkt żeby awans o klasę wyżej stał się faktem. Nasz zespół wygrał do tej pory wszystkie mecze więc nie może być innej opcji jak sobotnia radość z awansu.

Trudniejsze zadanie stało będzie przed Trampkarzami BKS-u Bolesławiec. Ekipa Krystiana Miżdala na wyjeździe zmierzy się na wyjeździe z Chrobrym II Głogów (08.06, godz. 11:00) i jeśli chce awansować o klasę wyżej to musi powalczyć o komplet punktów.

Wielkie emocje czekają nas w Jeleniej Górze. Młodziki naszego klubu w sobotę (08.06, godz. 10:00) na wyjeździe z Karkonoszami Jelenia Góra. Obie ekipy dzieli jeden punkt w tabeli i wynik sobotniej konfrontacji zapewne zadecyduje o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Juniorzy Starsi w swoim ostatnim meczu w tym sezonie zagra na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie (08.06, godz. 11:00), grający w Lidze Okręgowej Trampkarze w niedziele na wyjeździe zmierzą się z Pub-Gol Jelenia Góra (09.06, godz. 13:00). Grający w Lidze Terenowej Młodziki naszego klubu u siebie zagrają z UKS Mikro Ruszów (08.06, godz. 14:00).

Zapraszamy do kibicowania!