Młodzież rozpoczyna rozgrywki.

Sympatyków BKS-u Bolesławiec w najbliższy weekend czeka nie lada gratka. Oprócz meczu seniorów w klasie okręgowej czekają nas także mecze Juniorów Starszych, Juniorów Młodszych, Trampkarzy i Młodzików – wszystkie przy Spółdzielczej!

W sobotę zainaugurują zmagania w Dolnośląskich Ligach Juniorów młodzieżowe zespoły BKS-u Bolesławiec. Zarówno juniorzy starsi jak i młodsi po świetny sezonie 2016/17, w którym uzyskali awans o klasę wyżej będą mieli okazję sprawdzić się na tle bardzo wymagających rywali. Pierwsi na plac wyjdą juniorzy młodsi, którzy zagrają przy Spółdzielczej z Karkonoszami Jelenia Góra. Oba zespoły spotkały się niedawno w meczu barażowym, w którym górą w rzutach karnych był nasz zespół. Los sprawił, że oba zespoły spotkają się ponownie tym razem w ramach rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Nasz rywal inaugurację ma już za sobą, w środę uległ Zagłębiu Lubin 0:5. Juniorzy Starsi z kolei przy Spółdzielczej podejmą Ślęzę Wrocław. Miejmy nadzieję, że podopiecznych Macieja Sawickiego jak i Tomasza Jasińskiego nie zje inauguracyjna trema i będziemy przy Spółdzielczej świadkami świetnej gry naszych zespołów.

DLJS: BKS Bolesławiec – Ślęza Wrocław – 26.08 (s0bota), godz. 13:30, stadion przy ulicy Spółdzielczej.

DLJM: BKS Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra – 26.08 (sobota), godz. 11:00, stadion przy ulicy Spółdzielczej.

 

Rozgrywki w najbliższy weekend rozpoczynają również Trampkarze i Młodziki BKS-u Bolesławiec. Oba zespoły zagrają w klasie okręgowej. Na pierwszy ogień przyjdzie nam zmierzyć się z rówieśnikami z Nysy Zgorzelec. Oba mecze w niedzielę.

Klasa Okręgowa Trampkarzy: BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec – 27.08 (niedziela), godz. 12:15, stadion przy ulicy Spółdzielczej.

Klasa Okręgowa Młodzików: BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec – 27.08 (niedziela), godz. 11:00, stadion przy ulicy Spółdzielczej.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!