Młodzież zagra przy Spółdzielczej.

Trzy mecze zespołów młodzieżowych BKS-u Bolesławiec będzie można obejrzeć przy Spółdzielczej w nadchodzący weekend. Tylko Juniorzy Młodsi swój mecz zagrają na wyjeździe.

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec po wysokiej porażce w poprzedniej kolejce z Lechią Dzierżoniów tym razem ligowych punktów poszukają w starci z KS Polkowice. Podopiecznych Macieja Sawickiego czeka trudne zadanie, gdyż rywal zajmuje wysokie czwarte miejsce w tabeli i będzie faworytem niedzielnego meczu. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy sprawią nam miłą niespodziankę.

DLJS – BKS Bolesławiec – KS Polkowice – 15.11, godz. 11:00

Juniorzy Młodsi, którzy rewelacyjnie spisują się w tym sezonie zagrają na wyjeździe z KS Oława. Rywal podopiecznych Tomasza Jasińskiego póki co z dorobkiem 13 punktów zajmuje 11 lokatę w tabeli. Nasi chłopcy są rewelacją tego sezonu, zajmują czwartą lokatę gromadząc aż 27 „oczek”. Miejmy nadzieję, że wywiążą się z roli faworyta i do Bolesławca wrócą z kompletem punktów. 

DLJM – KS Oława – BKS Bolesławiec – 14.11, godz. 11:00

Występujący w Klasie Okręgowej Trampkarze i Młodziki BKS-u Bolesławiec tym razem podejmą przy Spółdzielczej Lotnika Jeżów Sudecki.

Klasa Okręgowa Trampkarzy – BKS Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki – 14.11, godz. 12:15

Klasa Okręgowa Młodzików – BKS Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki – 14.11, godz. 11:00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!

GW