Młodzieżowe ostatki.

W nadchodzący weekend swoje ostatnie w tym roku ligowe mecze rozegrają zespoły młodzieżowe BKS Bolesławiec. Ostatnie kolejki zapowiadają się niezwykle interesująco, a stawki meczów są wysokie.

Na pierwszy plan na pewno wysuwa się mecz grających w III Lidze Okręgowej Młodzikow naszego klubu. Ekipa Damiana Widery zmierzy się u siebie z walczącymi z nami o awans Łużycami Lubań. Do awansu o klasę wyżej potrzebny jest nam remis jednak z całą pewnością to zwycięstwo będzie naszym celem w sobotnie przedpołudnie. Trzymamy kciuki!

Bardzo ważny mecz czeka także naszych Juniorów Młodszych. Po zeszłotygodniowej wygranej ze Ślęzą Wrocław teraz czeka nas wyjazdowa konfrontacja z WKS-em Śląsk Wrocław. Wprawdzie do naszego rywala tracimy cztery punkty, więc nie dościgniemy go już w tabeli to jednak musimy patrzeć na goniących nas rywali. Każda zdobycz punktowa może być kluczowa jeśli chodzi o utrzymanie przez nasz zespół piątego miejsca w tabeli. Ekipa Macieja Sawickiego na pewno zrobi wszystko żeby to miejsce utrzymać.

Trudne zadanie stoi przed grającymi w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarzami naszego klubu. Podopieczni Wojciecha Młocka u siebie podejmą Śląsk Wrocław i wydaje się, że aby przegonić przedostatniego w tabeli Górnika Polkowice muszą zdobyć przynajmniej punkt. Trzymamy kciuki!

Rozkład jazdy zespołów młodzieżowych BKS Bolesławiec:

Juniorzy Starsi: BKS Bolesławiec – WKS Śląsk Wrocław – 16.11, godz. 14:00

Juniorzy Młodsi: WKS Śląsk Wrocław – BKS Bolesławiec – 16.11, godz. 14:00

Trampkarze (I LW): BKS Bolesławiec – Śląsk Wrocław – 16:11, godz. 11:00

Trampkarze (IV LO): Piast Czerwona Woda – BKS Bolesławiec – 16.11, godz. 10:00

Młodziki (III LO): BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań 0 16.11, godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!