Młodziki z awansem!

Świetnie w miniony weekend zaprezentował się zespół Młodzików BKS Bolesławiec. W bezpośrednim meczu o awans z Łużycami Lubań podopieczni Damiana Widery wygrali z rywalem 2:0 (0:0) i na wiosnę zagrają w II Lidze Wojewódzkiej.

Mecz mógł się podobać i widać było, że mierzą się ze sobą najlepsze zespoły sezonu. Do awansu wystarczył naszemu zespołowi remis, jednak na kalkulacje nie było miejsca. Mimo wielu sytuacji praktycznie przez cały mecz utrzymywał się bezbramkowy remis. W końcówce meczu gole na wagę zwycięstwa zdobył Adrian Podziewski i ostatecznie ty my mogliśmy cieszyć się z awansu do klasy wyżej. Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom, trenerowi oraz rodzicom, którzy przez cały czas wspierali swoje pociechy, bez was ten awans nie byłby możliwy. Teraz przed ekipą Damiana Widery zima, w trakcie której szlifować będą formę aby jak najlepiej zaprezentować się na wyższym poziomie rozgrywkowym.

BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań 2:0 (0:0)

Bramki: Podziewski (50′, 54′)

BKS: Mazur, Strzelecki, Alf, Decyk, Gałka, Gesner-Navia, Marszałe, Podziewski, Ratajczak, Cukiernik, Milewski, Robak, Szweda, Żak