Mocny początek Młodzików.

Zmagania w ramach Ligi Terenowej rozpoczęły w sobotę Młodziki BKS-u Bolesławiec. Na inaugurację nasz zespół wysoko pokonał przy Spółdzielczej Twardego Świętoszów 8:4 (3:1).

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do BKS-u Bolesławiec i skończyła się prowadzeniem 3:1. Niestety po przerwie daliśmy gościom wyrównać na 3:3 i zrobiło się nerwowo. Na szczęście nasz zespół zareagował pozytywnie i w końcówce mocniej odjechaliśmy Twardemu Świętoszów, ostatecznie wygrywając 8:4. Brawo!

BKS Bolesławiec – Twardy Świętoszów 8:4 (3:1)

Bramki dla BKS-u: Rozmusz (4′, 21′), O. Pietrzak (17′, 47′ 57), Małkowski (41′, 58′), Rak (49′)

BKS: Oskar Rak, Karol Rozmusz, Hubert Rupa, Stanisław Strzelecki, Bartosz Alf, Łukasz Decyk, Piotr Małkowski, Oliwier Pietrzak, Skład rezerwowy, Michał Szydłowski, Filip Grzesiak, Bartosz Karpiak, Damian Kowalski, Kacper Lis, Adrian Podziewski