Na podbój Cosmosu.

Po świetnej inauguracji sezonu ligowego z Lotnikiem Jeżów Sudecki tym razem seniorów BKS-u Bolesławiec czeka wyjazdowy sprawdzian. W meczu 2 kolejki klasy okręgowej na nasz zespół czekał będzie Cosmos Radzimów. Mecz odbędzie się w sobotę (19.08) o godzinie 17:00 w Radzimowie.

BKS Bolesławiec świetnie rozpoczął sezon. W pierwszej kolejce nie daliśmy szans Lotnikowi Jeżów Sudecki bijąc rywala 4:0 (3:0). Biorąc pod uwagę fakt, że zespół szykowany był na A-klasę i wieść o awansie do klasy okręgowej przyszła w ostatnim momencie trzeba powiedzieć, że podopieczni Sebastiana Tylutkiego wyglądają naprawdę imponująco. Jeden mecz to jednak nie wszystko i swoją moc musimy pokazywać w każdym kolejnym meczu. Tym razem czeka nas sprawdzian wyjazdowy, a jak wiadomo wyjazdowe mecze to w zeszłym sezonie nie był nasz atut. Głównie „dzięki” stratom na obcych boiskach nie udało nam się zająć pierwszego miejsca w tabeli. Pozostaje mieć nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy i pozytywne nastawienie zawodników i motywacja sztabu szkoleniowego pozwoli zapomnieć nam o potknięciach na wyjazdach.

Cosmos Radzimów słabo rozpoczął sezon 2017/18 w klasie okręgowej. Na inaugurację nasz sobotni rywal grał u siebie z dobrze nam znanym TS Parzyce i nie będzie miło tego meczu wspominał. Cosmos Radzimów przegrał ten mecz wysoko 4:7. Warto jednak pamiętać, że nasz najbliższy rywal to ekipa niezwykle solidna, w zeszłym sezonie uplasowała się na 9 miejscu w tabeli i w weekend na pewno skóry tanio nie sprzeda. Miejmy nadzieję, że w meczu z BKS-em Bolesławiec gospodarze nie będą mieli za wiele do powiedzenia.

Mecz Cosmos Radzimów – BKS Bolesławiec odbędzie się w sobotę (19.09) o godzinie 17:00 na stadionie sportowym w Radzimowie.

2 kolejka (19-20.08)

sobota, 19 sierpnia 2017:

Orzeł Wojcieszów – Victoria Ruszów (16:00)
GKS Warta Bolesławiecka – TS Parzyce (17:00)
Cosmos Radzimów – BKS Bolesławiec (17:00)
Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Zebrzydowa (17:00)
Pogoń Świerzawa – Granica Bogatynia (17:00)
Łużyce Lubań – Woskar Szklarska Poręba (17:00)

niedziela, 20 sierpnia 2017:

Stella Lubomierz – Hutnik Pieńsk (15:00)
Piast Wykroty – Gryf Gryfów Śląski (16:00)

GW