Nie zwalniają tempa.

Kolejne zwycięstwo odniósł pierwszy zespół BKS-u Bolesławiec. Tym razem podopieczni trenera Sebastiana Tylutkiego pokonali na wyjeździe Chrobrego Nowogrodziec 4:1 (1:0). Nasz zespół prezentował się lepiej od gospodarzy i zasłużenie sięgnął po trzy punkty. Zawodnikom Chrobrego nie można odmówić woli walki i wielkiej ambicji, momentami pokazali bardzo dobry futbol. W 15 minucie byli blisko wyjścia na prowadzenie ale uderzona zza pola karnego piłka odbiła się od poprzeczki bramki Jakuba Walczaka. Od tego momentu BKS przejął inicjatywę i rozpoczął zwycięski marsz. W 32 minucie świetnie na prawej stronie pokazał się Maciej Szewczyk, który zagrał piłkę do Kamila Posadowskiego. Młody napastnik naszego zespołu umieścił piłkę w siatce i zrobiło się 1:0 dla BKS-u Bolesławiec. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron zobaczyliśmy jeszcze więcej bramek. W 51 minucie pięknie z rzutu wolnego uderzył Maciej Szewczyk i zrobiło się 2:0. 10 minut później po błędzie naszego bramkarza gospodarze zdołali zdobyć kontaktowego gola, którego autorem był Jakub Piekarz. Na całe szczęście nasi chłopcy zareagowali w najlepszy z możliwych sposobów. W 73 minucie podyktowany przez sędziego meczu rzut karny na bramkę zamienił Maciej Szewczyk. Ostatni gol w meczu był autorstwa Adriana Kuleszy, który wykorzystał błąd tym razem bramkarza Chrobrego Nowogrodziec. Ostatecznie wygrywamy więc 4:1 i do awansu do IV ligi brakuje nam już naprawdę niewiele. Następny ligowy mecz nasz zespół rozegra przy Spółdzielczej z Cosmosem Radzimów (03.05, godz. 11:00).

Chrobry Nowogrodziec – BKS Bolesławiec 1:4 (0:1)

Bramki: Piekarz (51′) – Posadowski (32′), Szewczyk (51′, 73′), Kulesza (85′)

BKS: Walczak, Olesiński, Borowski, Kapusz, Skiba, Dmuchowski, Medyński (69′ Kwoczka), Szewczyk, Posadowski (71′ D. Kowalonek), J. Kowalonek, Kulesza