Niezwyciężeni Trampkarze.

Świetnie w obecnym sezonie spisują się oba zespoły Trampkarzy BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy do tej pory nie zaznali goryczy porażki i pewnie prowadzą w tabeli. W sobotę nasz zespół występujący w lidze okręgowej grał mecz na szczycie z Nysą Zgorzelec i nie miał problemów z wygraną pokonując rywala aż 7:1 (4:0). Podopiecznym Krystiana Miżdala brakuje już naprawdę niewiele żeby skończyć tę rundę na pierwszym miejscu w tabeli.

LOT: BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec 7:1 (4:0)

Bramki: Kaczmarski (10′), Skiba (14′, 34′, 39′), Czarnecki (54′, 55′), Wróblewski (31′ – samobójcza) – Kiecan (48′)

BKS: Hajduczek, Baliński, Sawicki, Maciejun, Jezierski, Majewski, Mielnik, Skiba, Wójcik, Gałka, Guszpil, Kaczmarski, Kumosz, Ruciński

Swój mecz wygrali także Trampkarze występujący w Lidze Terenowej. Podopieczni Marcina Zapióra rozbili UKS Jastrzębie Ruszów aż 9:0 (5:0).

LTT: BKS Bolesławiec – UKS Jastrzębie Ruszów 9:0 (5:0)

Bramki: Melski (3′, 5′, 31′, 34′, 43′), Potocki (8′), Pędlowski (60′), Wójcik (63′), Kniaziewicz (68′)

BKS: Sawicki, Szyszło, Pratt, Kupczak, Cukiernik, Kniaziewicz, Wójcik, Potocki, Melski, Madeiski, Pędlowski.

Niestety gorsze wyniki zanotowali nasi Juniorzy Starsi i Młodsi. Podopieczni Tomasza Jasińskiego przegrali przy Spółdzielczej z FC Wrocław Academy 1:2 (1:2), a zawodnicy Macieja Sawickiego przegrali we Wrocławiu z tamtejszym Parasolem 0:2 (0:2).

Zwycięstwo odnieśli występujący w lidze okręgowej Młodziki BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy wygrali z Piastem Zawidów 8:0 (2:0). Nasz zespół grający w lidze terenowej przegrał z Piastem Wykroty 1:5 (1:3).

GW