Odczarować Spółdzielczą.

W sobotę (28.09) o godzinie 16:00 swój kolejny mecz rozegrają seniorzy BKS Bolesławiec. Przy Spółdzielczej nasz zespół podejmie wicelidera rozgrywek – Włókniarza Leśna.

Goście świetnie rozpoczęli sezon 2019/20 wygrywając cztery spotkania ligowe z rzędu. W ostatnim czasie przydarzyły się Włókniarzowi Leśna dwie wpadki, jednak nie zmienia to faktu, że nasz najbliższy rywal jest pozytywną niespodzianką zmagań ligowych. Co ważne, zespół z Leśnej nie przegrał jeszcze meczu na wyjeździe co w kontekście problemów BKS-u Bolesławiec z meczami domowymi może być dla naszych rywali przewagą.

BKS Bolesławiec punktuje przede wszystkim na wyjazdach. Blisko pół roku minęło od zwycięstwa naszego zespołu przy Spółdzielczej i jest to spory problem naszego zespołu. Jeżeli chcemy się włączyć w walkę o awans do klasy wyżej musimy zacząć wygrywać u siebie. Miejmy nadzieję, że w sobotę przełamiemy klątwę i sięgniemy po komplet punktów.

Mecz BKS Bolesławiec – Włókniarz Leśna odbędzie się w sobotę (28.09) o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

8 kolejka (28-29.09)

BKS Bolesławiec – Włókniarz Leśna
Pogoń Świerzawa – GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Kamienna Góra – Nysa Zgorzelec
Victoria Ruszów – Piast Wykroty
Włókniarz Mirsk – pauza
Woskar Szklarska Poręba – Pogoń Markocice
Leśnik Osiecznica – Łużyce Lubań
Lechia Piechowice – Hutnik Pieńsk

GW