Odra lepsza w sparingu.

Niedzielny sparing seniorów BKS-u Bolesławiec z Odrą Ścinawa zakończył się porażką naszego zespołu 2:6 (2:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kamil Skiba i Łukasz Graczyk.

Na tle wyżej notowanego rywala nasz zespół, zwłaszcza w pierwszej połowie prezentował się jak rowny z równym. Mecz był dynamiczny i obfitował w sytuacje bramkowe. BKS Bolesławiec złożony w większość z juniorów prezentował się korzystnie i prowadził grę. Szkoda, że przez proste błędy ostatecznie wysoko przegraliśmy. Bliscy strzelenia gola był Łukasz Graczyk, Filip Zagórski i Jakub Kwoczka ale brakowało skuteczności. Odra Ścinawa w drugiej połowie pokazała doświadczenie i ogranie, ostatecznie wygrywając cały mecz. Następny mecz sparingowy nasz zespół rozegra w niedzielę (23.02) o godzinie 10:00 z Chojnowianką Chojnów.

BKS Bolesławiec – Odra Ścinawa 2:6 (2:2)

Bramki dla BKS-u: Skiba (20′), Graczyk (39′)

W BKS-e zagrali: Tomaszewski, Olesiński, Cawricz, Gudzowski, Wolski, Borowski, Zagórski, Medyński, Szaja, Graczyk, Rissmann, Kwoczka, Skiba, Kowalonek