Odrobią ligowe zaległości.

Już w środę (18.04) o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej seniorzy BKS-u Bolesławiec rozegrają zaległy mecz XVII kolejki klasy okręgowej. Rywalem naszego zespołu będzie Cosmos Radzimów.

Nasz najbliższy rywal wydaje się, że będzie walczył o utrzymanie więc liczy się dla niego każdy punkt. Póki co jednak na wyjeździe zawodnikom z Radzimowa nie udało się jeszcze wygrać (3 remisy, 2 porażki), co więcej ostatnie zwycięstwo Cosmos odniósł w 8 kolejce tego sezonu. Nasz zespół do konfrontacji podejdzie podbudowany remisem wywalczonym na boisku lidera z Ruszowa. BKS Bolesławiec czuje już oddech goniących w tabeli rywali i nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy, którzy będą w środę faworytem spełnią pokładane w nich nadzieje.  Jesienią w Radzimowie nasz zespół rozegrał chyba najgorszy mecz w tym sezonie i uległ rywalowi 3:5. Miejmy nadzieję, że naszym chłopakom uda się zrewanżować za tamtą porażkę i trzy punkty zostaną w Bolesławcu.

Mecz BKS Bolesławiec – Cosmos Radzimów odbędzie się w środę (18.04) o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej. 

GW

XVII kolejka ligi okręgowej:

środa, 18 kwietnia 2018:

Gryf Gryfów Śląski – Piast Wykroty, godz. 17:00
Woskar Szklarska Poręba – Łużyce Lubań, godz. 17:00
BKS Bolesławiec – Cosmos Radzimów, godz. 17:00

Tabela klasy okręgowej: