Odrobili zaległości.

Z bardzo dobrej strony pokazali się w miniony weekend juniorzy starsi BKS-u Bolesławiec. Zespół trenera Wojciecha Młocka w zaległym spotkaniu z Moto-Jelcz Oława zremisował przy Spółdzielczej 1:1 (0:1). Wynik powinien cieszyć tym bardziej, że graliśmy w osłabionym składzie a mimo tego można było się pokusić nawet o zwycięstwo. Pierwsza połowa meczu należała do gości, którzy mieli przewagę i udokumentowali ją golem w 23 minucie autorstwa Jakuba Juszczyka. Nasi chłopcu próbowali odgryźć się rywalowi ale byli mocno nieskuteczni. Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie. To BKS Bolesławiec przejął inicjatywę i miał więcej klarownych sytuacji. Bramka wyrównująca padła w 71 minucie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Czarnecki. Do końca meczu były jeszcze sytuacje aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale ostatecznie musieliśmy podzielić się punktami z rywalem. Sobotni mecz był ostatnim w wykonaniu naszych juniorów starszych. Teraz przed naszymi młodymi piłkarzami chwilą odpoczynku, a wiosną czeka nas ostra walka o każdy punkt. Dziękujemy zespołowi z Oławy za zgodę na rozegranie meczu w innym terminie. Do zobaczenia na wiosnę!

BKS Bolesławiec – Moto-Jelcz Oława 1:1 (0:1)

Bramki: Czarnecki (71′), Juszczyk (23′)

BKS: Faltyn, Rutyna, Raziuk, Harbar (85′ Cukiernik), Ruciński (46′ Kurek) (80′ Pędlowski), Buczkowski (żk), Skiba, Kalisz, Skowroński, Sinica, Czarnecki