Orkiestra znów zagrała!

Co za weekend za nami! W ramach Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy razem z Wami zorganizowaliśmy szereg turniejów halowych, a łączna zebrana w ich trakcie kwota – 17544,54 zł robi wrażenie. Nie udałoby się to bez Was – kibiców, wolontariuszy, rodziców oraz sponsorów. Po raz kolejny pokazaliście, że społeczność zgromadzona wokół BKS-u Bolesławiec ma wielkie serca i potrafi wspólnie przenosić góry!

Turnieje odbyły się w Bolesławcu na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Jana Pawła II i Szkole Podstawowej nr 4 oraz w Gromadce w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Gromadce. Wyniki sportowe tego dnia były sprawą drugorzędną. Liczyła się dobra zabawa i pomoc w szczytnym celu. Zadanie udało się wykonać w stu procentach!

Z całego Serca chcielibyśmy złożyć podziękowania dla Miasta Bolesławiec i Wójta Gminy Gromadka za udostępnienie nam Hal na których rozgrywaliśmy turnieje.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych dobroczyńcach którzy dołożyli swoja cegiełkę do całego tego przedsięwzięcia 💚🖤

#miastobolesławiec

#gminagromadka

Sztab WOŚP Bolesławiec #4689

Istotne.pl

#TechBol

#gerresheimer

#hufieczhpbolesławiec

AFG Drukarnia

#wędlindrobex

#MŁYNPOL

Klub Seniora Gromadka