Orliki trzecie w GOLD GAME CUP Wrocław.

Po raz kolejny podopieczni trenera Mirka i Kacpra wystartowali w turnieju dla rocznika 2008 spod szyldu GOLD GAME CUP we Wrocławiu. W zawodach wzięło udział 18 zespołów na bardzo wysokim poziomie piłkarskim. Fazę grupową rozpoczęliśmy od minimalnej porażki jedną bramką z FA Bogatynia, jednak w tym meczu zdecydowanie naszym chłopcom brakowało szczęścia. Potwierdziły to następne spotkania, ponieważ wszystkie z pozostałych czterech zakończyły się wygraną naszego zespołu. Rezultaty te pozwoliły nam na walkę o miejsca 1-3 z Arkonią Szczecin oraz Parasolem Wrocław 2, gdzie niestety odnieśliśmy dwie porażki i zakończyliśmy rozgrywki na trzeciej lokacie.

Jesteśmy zadowoleni z gry chłopaków, turniej był na bardzo wysokim poziomie, wymagał od zawodników bardzo szybkiego podejmowania decyzji i operowania piłką, co zazwyczaj nam wychodziło dobrze. Wszyscy zasługują na brawa! Nagrodą MVP naszej ekipy nagrodziliśmy Przemysława Kośmickiego, który tego dnia prezentował bardzo dobry i równy poziom w każdym meczu. Organizatorzy turnieju zgodnie uznali naszego zawodnika, Jacka Garmidera, najlepszym bramkarzem turnieju!

BKS Bolesławiec reprezentowali: Jacek Garmider, Filip Zięba, Kacper Bińczycki, Kacper Nicki, Fabian Gałka, Maciej Skrabucha, Bartek Kołodziej, Mateusz Włodarczyk, Przemysław Kośmicki, Błażej Nowak.

Gratulujemy!