Orliki w Wykrotach, Żaki w Bolesławcu.

   Zespoły trenera Adriana i trenera Kacpra do udanych mogą zaliczyć miniony weekend. Tak jedni jak i drudzy dostarczyli licznie zgromadzonym kibicom mnóstwa radości i dumy z postępów jaki czynią. Ale po kolei:

ŻAKI:

W sobotę na orliku przy ulicy Słowackiego odbył się turniej rocznik 2009/2010 w którym brało udział 10 drużyn: BKS, BKS II, COMT, COMT II, Talent Zieloni, Talent Biali, Talent Różowi, Łużyce Lubań, Łużyce Lubań Niebiescy, Łużyce Lubań Żółci
Po wielu emocjonujących spotkaniach ostatecznie nasz I zespół zwyciężył, drugi- zajął czwarte miejsce.

 

 

ORLIKI:
” W turnieju udział wzięło 11 zespołów. Wystawiliśmy dwie ekipy: biali i zieloni. Zespól białych od pierwszego meczu pokazywał dobra dyspozycje, dobre rozgrywanie piłki na swojej jak i na przeciwnika połowie, dużo wygranych pojedynków 1×1, odpowiednie wykorzystywanie nauczonych zwodów podczas treningu oraz bardzo dużo strzelonych bramek. Wygraliśmy swoja grupę z kompletem punktów, po czym przyszło nam zmierzyć się w finale z Chrobrym Nowogrodziec. Po dobrej grze z obu stron ulegliśmy jednak 0:1. 

Zespól zielony, w którym większość zawodników dopiero zaczyna przygodę z rozgrywkami turniejowymi z początku był skrępowany, jednak z meczu na mecz pokazywali coraz więcej swoich umiejętności w bardzo mocno obsadzonej grupie. Kiedy stres ich przestał męczyć to grali naprawdę ciekawie, obecnie na miarę swoich możliwości, będzie tylko lepiej”. 

 

Wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie pochwały i brawa za wysiłek włożony w dzisiejsza grę.

BRAWO!!!