Ostatki przy Spółdzielczej.

To już ostatnia szansa na zobaczenie w tym sezonie seniorów BKS-u Bolesławiec przy Spółdzielczej. Sezon 2016/17 wielkimi krokami zbliża się ku końcowi, następują ostateczne rozstrzygnięcia. Warto więc w najbliższy weekend wybrać się na mecz podziękować chłopakom za sezon.

W niedzielę (11.06) o godzinie 17:00 seniorzy BKS-u Bolesławiec podejmą przy Spółdzielczej Leśnika Osiecznica. Będzie to ostatni domowy mecz naszego zespołu. Do tej pory nasi zawodnicy świetnie radzili sobie na własnym terenie, notując komplet zwycięstw. Jeżeli chcemy jeszcze myśleć o awansie do klasy wyżej to oczywiście nie może być mowy o starcie jakichkolwiek punktów w niedzielę.

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec sezon kończyć będą na wyjeździe (10.06., 11:00) w meczu z LZS-em Kościelnik. Nasi chłopcy już wcześniej zapewnili sobie awans do Dolnośląskiej Ligi Juniorów Starszych jednak miejmy nadzieję, że w sobotę zwycięsko zakończą rozgrywki.

Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec także na wyjeździe zagrają ze Spartą Zabrzydowa (10.06., godz. 10:00). W przeciwieństwie do starszych kolegów juniorzy młodsi muszą szlifować formę do samego końca bo mimo pewnego już miejsca w tabeli czeka ich jeszcze baraż z o wejście do Dlonośląskiej Ligi Juniorów Młodszych z Karkonoszami Jelenia Góra.

Trampkarze BKS-u Bolesławiec na wyjeździe zagrają z Polonią Wrocław (11.06., godz. 15:00)

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!