Ostatni sparing zwycięski.

Ostatni tego lata sparing pierwszego zespołu BKS Bolesławiec zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. W sobotę na wyjeździe podopieczni trenera Sebastiana Tylutkiego pokonali Stal Chocianów 2:1 (0:0). Bramki dla BKS-u zdobyli w 53 minucie Michał Kapusz i 79 minucie Jakub Rissmann. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i obie ekipy stworzyły interesujące widowisko. Druga odsłona meczu należała do gospodarzy, którzy przejęli inicjatywę i zepchnęli naszych chłopaków do defensywy. Szczęście jednak tego dnia było przy naszych zawodnikach, którzy korzystny rezultat utrzymali d końcowego gwizdka.

Sobotni mecz był próbą generalną przed inauguracją IV ligi dolnośląskiej. W pierwszej kolejce BKS Bolesławiec czeka bardzo trudne wyzwanie – wyjazdowa konfrontacja z Karkonoszami Jelenia Góra.