Ostatnia kolejka Juniorów.

Swoje ostatnie mecze w rundzie jesiennej rozegrają w najbliższy weekend juniorzy starsi raz juniorzy młodsi BKS-u Bolesławiec. Oba zespoły zagrają swoje mecze na wyjeździe, a za rywali będą miały bardzo trudnych przeciwników.

DLJS: WKS Śląsk Wrocław – BKS Bolesławiec – 18.11, godz. 12:00

Juniorów Starszych czeka wyjazd do Wrocławia na mecz z tamtejszym WKS-em. Rywal zajmuje szóste miejsce w tabeli i będzie faworytem sobotniej konfrontacji. Nasz zespół, który obecny sezon nie może zaliczyć do udanych zapewne da z siebie wszystko żeby przywieźć z Wrocławia punkty. Nasi chłopcy dadzą z siebie wszystko więc warto trzymać za nich kciuki.

DLJM: Zagłębie Lubin – BKS Bolesławiec 0 18.11, godz. 11:00

W dużo lepszych nastrojach rundę kończyć będą nasi juniorzy młodsi. Wyjazdowy mecz z zajmującym drugie miejsce w tabeli Zagłębiem Lubin mimo, że będzie piekielnie trudny to będzie też wisienka na torcie rundy, w której nasz zespół zajmując czwarte miejsce w tabeli jest rewelacją. Podopiecznych Tomasza Jasińskiego czeka trudne zadanie jednak niejednokrotnie już nasi chłopcy pokazali, że i takie zadania potrafią rozwiązywać. Miejmy nadziej, że podobnie będzie w sobotę.

GW