Ostry daje zwycięstwo.

Bardzo dobrze zaprezentowali się we wtorkowe popołudnie Juniorzy Starsi BKS Bolesławiec. Zespół trenera Tomasza Jasińskiego pokonał Piasta Żmigród 3:0 (0:0). Zwycięstwo było w pełni zasłużone, a nasi chłopcy przeważali przez praktycznie cały mecz. W pierwszej połowie raziła nieskuteczność w naszym zespole. Mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych jednak brakowało skutecznego wykończenia. W drugiej połowie wreszcie mogliśmy się cieszyć. Swietnie zawody zagrał Marcel Ostrowski, który zdobył dwie bramki. Warto dodać, że Marcel trzy dni wcześniej zadebiutował w zespole seniorów BKS-u Bolesławiec. Jedno trafienie zaliczył Jakub Czarnecki i ostatecznie pokonaliśmy rywale ze Żmigrodu 3:0. Gratulacje!

BKS Bolesławiec – Piast Żmigród 3:0 (0:0)

Bramki: Ostrowski (51′, 77′), Czarnecki (61′)

BKS: Hajduczek, P. Skiba, Pałka, Kowalonek (75′ Kaczmarski), Borowski (80′ Ruciński), Sawicki (65′ Harbar), Czarnecki (85′ Gałka), Suszek, Ostrowski, Medyński