Pewne trzy punkty.

Zwycięstwem 4:0 (2:0) zakończył się dzisiejszy mecz seniorów BKS Bolesławiec z Woskarem Szklarska Poręba. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Krzysztof Dmuchowski, Adrian Puzio (karny), Kamil Posadowski i Adam Wolski.

Całe spotkanie toczyło się pod dyktando naszego zespołu, ktory od początku rozpoczął ataki na bramkę rywala. W 10 minucie do dośrodkowanej z rzutu rożnego przez Filipa Zagórskiego piłki dopadł Krzysztof Dmuchowski, który mocnym strzałem wyprowadził nas na 1:0. W 21 minucie na 2:0 podwyższył Adrian Puzio dobrze wykonując podyktowany przez sędziego rzut karny. W tej części meczu mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na strzelenie gola, jednak brakowało nam precyzji.

Po zmianie stron obraz gry znacząco nie uległ zmianie. Wprawdzie zawodnikom Woskara Szklarska Poręba kilkukrotnie udało się stworzyć zagrożenie w naszym polu karnym jednak nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. W 65 minucie świetnie na prawej stronie pokazał się Kamil Posadowski, który mocnym strzałem przy słupku dał nam prowadzenie 3:0. Wynik ustalił Adam Wolski wykorzystując dobre podanie Mateusza Medyńskiego. Ostatecznie BKS Bolesławiec pokonał Woskar Szklarska Poręba 4:0.

Następny mecz nasz zespół zagra przy Spółdzielczej z Twardym Swiętoszów (08.05, godz. 17:00).

Wokar Szklarska Poręba – BKS Bolesławiec 0:4 (0:2)

Bramki: Dmuchowski (10′), Puzio (21′- karny), Posadowski (65′), Wolski (85′)

BKS: Walczak, Kapusz, Skiba, Puzio, Kuczyński, Dmuchowski, Ostrowski, Posadowski, Zagórski (76′ Kwoczka), Medyński, Pochwała (żk) (61′ Wolski)