Pewne zwycięstwo z Promieniem.

Zwycięstwem 4:2 (1:0) zakończył się mecz sparingowy seniorów BKS-u Bolesławiec z Promieniem Żary. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Damian Puzio, Mateusz Dmuchowski, Łukasz Graczyk i Adrian Kulesza.

Mimo ogromnego upału sobotni mecz mógł się podobać. Obie jedenastki nie odstawiały nóg, a sytuacji podbramkowych nie brakowało. Pierwsza połowa była wyrównana i obie jedenastki miały swoje szanse na strzelenie gola. Po składnej akcji sztuka ta udała się Damianowi Puzio, który wykorzystał podanie od Marka Majki i wyprowadził BKS Bolesławiec na 1:0. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie chociaż po obu stronach było jeszcze kilka sytuacji do zmiany wyniku.

Po przerwie na murawie przeważał już BKS Bolesławiec. W efekcie tego padły jeszcze trzy bramki dla naszego zespołu, którego autorami byli Mateusz Dmuchowski, Łukasz Graczyk, i Adrian Kulesza. Goście z Żar dwukrotnie skutecznie odpowiedzieli na nasze gole i ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:2.

Mimo ogromnego upału obie jedenastki stworzyły ciekawe widowisko i choć w meczach sparingowych wynik jest kwestią drugorzędną to kolejne zwycięstwo naszego zespołu na pewno cieszy. Następny sparing nasz zespół zagra z Piastem Zawidów (04.08).

BKS Bolesławiec – Promień Żary 4:2 (1:0)

Bramki: Puzio (27′), M. Dmuchowski (49′), Graczyk (73′), Kulesza (81′)

W BKS-ie zagrali: D. Kizyma, Lisowski, Olesiński, K. Dmuchowski, Puzio, Zagórski, Marks, K. Kizyma, Kliwak, Majka, Kulesza, Graczyk, Zapiór, Zielonka, Wołoszyn, Szaja, Dul, M. Dmuchowski, Pochwała

GW

foto: Istotne.pl