Pewne zwycięstwo z Woskarem.

Zwycięstwem 5:0 (2:0) BKS-u Bolesławiec nad Woskarem Szklarska Poręba zakończył się mecz 3 kolejki Keeza Klasy Okręgowej. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Filip Zagóski (dwie), Marek Majka, Mateusz Medyński i Michał Kapusz.

Sobotnie spotkanie w pełni kontrolował nasz zespól i wygrał zasłużenie. Ekipa Sebastiana Tylutkiego wyszła na prowadzenie w 10 minucie kiedy to podanie od Jakuba Kwoczki wykorzystał Michał Kapusz, który wyprowadził nasz zespól na 1:0. Na kolejnego gola nie musieliśmy długo czekać. Trzy minuty później świetnie prawą stroną popędził Kamil Skiba, który zagrał do Marka Majki. Napastnik naszego zespołu obrócił się z piłką i celnym strzałem dał nam prowadzenie 2:0. Szybki prowadzenie lekko uśpiło naszych zawodników, którzy lekko siedli oddając pole gościom ze Szklarskiej Poręby. Ambitni goście nie potrafili jednak zagrozić bramce Dawida Kizymy i do przerwy wynik już się nie zmienił.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. BKS Bolesławiec atakował, a goście bronili się przed utratą gola. W 56 minucie ładną asystą do Filipa Zagórskiego popisał się Adrian Kulesza i było już 3:0. W 72 minucie ponownie ten sam duet przyczynił się do czwartego gola. Celne podanie od Kaczora wykorzystał Filip Zagórski. Ostatni gol w meczu padł łupem Mateusza Medyńskiego dobrze obsłużonego przez Pitra Kuczyńskiego. Ostatecznie więc pewnie zwyciężyliśmy 5:0 (2:0).

Następny mecz nasz zespół na wyjeździe zagra z Twardym Świętoszów (29.08, godz. 17:00).

BKS Bolesławiec – Woskar Szklarska Poręba 5:0 (2:0)

Bramki: Kapusz (10′), Majka (13′), Zagórski (56′, 72′) Medyński (88′)

BKS: Kizyma, Posadowski (61′ Dmuchowski), Kuczyński, Dul (78′ Borowski), Kapusz, Kwoczka (78′ Szaja), Zagórski (żk) (73′ Gudzowski), Majka (żk) (85′ Komada), Medyński, Puzio (46′ Kulesza), Skiba