Pewnie we Lwówku.

Zwycięstwem BKS-u Bolesławiec 6:1 (2:0) zakończył się mecz 25 kolejki KEEZA Klasy Okręgowej z Czarnymi Lwówek Sląski. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli Adrian Puzio i Adrian Kulesza, a po jednej dorzucili Filip Zagórski i Adam Wolski.

Piątkowe spotkanie przebiegało pod dyktando BKS-u Bolesławiec i to nasz zespół zasłużenie sięgnął po trzy punkty. Już w 3 minucie bliski gola był Filip Zagórski jednak strzał pomocnika BKS-u padł łupem bramkarza Czarnych. W 14 minucie ładnym podaniem do Filipa Zagórskiego popisał się Adrian Puzio i popularny Fifi wyprowadził nas na 1:0. W 31 minucie było już 2:0. Do dośrodkowanej z rzutu rożnego przez Adriana Puzio piłki najwyżej wyskoczył Adrian Kulesza i umieścił strzałem głową piłkę w siatce. Szybkie prowadzenie troszkę nas uśpiło i oddaliśmy pola gospodarzom. Nie potrafili oni jednak lepszej gry udokumentować gole i do przerwy było 2:0 dla BKS-u.

Druga połowa rozpoczęła się dla nas w najlepszy z możliwych sposobów. W 48 minucie dobrze rzut karny wykonał Adrian Puzio i było już 3:0. Siedem minut później ambitnie grający gospodarze za sprawą Bartosza Sikory zdobyli honorowego gola. W 65 minucie dobre podanie od Adriana Puzio wykorzystał Adrian Kulesza i było już 4:1. W 69 minucie po raz kolejny rzut karny wykorzystał Adrian Puzio i zrobiło się 5:1. Ostatnie trafienie padło łupem Adama Wolskiego, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospodarzy i ustalił wynik na 6:1 dla BKS-u Bolesławiec.

Następny mecz BKS Bolesławiec rozegra przy Spółdzielczej z Victorią Ruszów (19.06, godz. 17:00).

Czarni Lwówek Sląski – BKS Bolesławiec 1:6 (0:2)

Bramki: Sikora (55) – Zagórski (14′), Kulesza (31′, 65′), Puzio (48′, 69′), Wolski (86′)

BKS: Walczak, Kapusz, Kuczyński (żk), Kwoczka, Dmuchowski, Skiba, Bochnia (80′ Szaja), Puzio (75′ Borowski), Posadowski (55′ Ostrowski), Zagórski (72′ Wolski), Kulesza (69′ Pochwała)