Piknik oficjalnie zakończył sezon.

W piątek (28.06) na terenie Ośrodka wodno-sportowego w Bolesławcu odbył się sportowy piknik piłkarskiej rodziny BKS Bolesławiec, który był oficjalnym domknięciem sezonu. W pikniku wzięli udział zawodnicy każdej grupy wiekowej wraz z rodzinami. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji, wśród których najważniejsza była rywalizacja w szeregu konkurencji mających na celu wyłonienie najlepszej drużyny. Najważniejsza jednak tego dnia była dobra zabawa, a tej było co niemiara. Interesujący był także mecz pomiędzy kadrą trenerską BKS-u Bolesławiec i rodzicami. Wbrew pozorom mecz był wyrównany i obfitował w szereg bardzo ładnych bramek. Na zmęczonych rywalizacją czekał dobrze zaopatrzony punkt kateringowy, a najmłodsi korzystali z dmuchanego zamku.

Sobotni piknik był także okazją do wręczenia nagród dla najbardziej wyróżniających się zawodników i do podziękowania dla trenerów. Po zachodzi słońca na parkiecie rządzili już dorośli, którzy integrowali się w rytm popularnych hitów. Nie mogło także zabraknąć odśpiewania nieoficjalnego hymnu klubu i można było oddać się hucznej zabawie.

Miniony sezon obfitował w emocje pozytywne jak i te mniej miłe. Niemniej wszyscy zrobili wszystko aby sezon zakończyć z podniesionymi głowami. Warto docenić wysiłek wszystkich rodziców zawodników BKS-u Bolesławiec – bez waszej pomocy byłoby niezwykle ciężko. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego zorganizowania pikniku i już zapraszamy za rok. Jesteście wielcy!