Piłkarski weekend z udziałem naszych drużyn młodzieżowych

Niezwykle emocjonująco zapowiada się weekend z udziałem naszych zespołów młodzieżowych. W swoich rozgrywkach zagrają wszystkie nasze grupy począwszy od najmłodszych- Żaczków, skończywszy na juniorach starszych, ale po kolei…

Sobota

Żaki

Pierwsze po wakacyjnej przerwie zawody rozegrają nasze Żaczki, które wezmą udział w towarzyskim turnieju piłki nożnej. Poza naszym zespołem zobaczyć będzie można rówieśników z Football Academy i dwóch zespołów z Czech.

Miejsce: boisko za basenami odkrytymi(ul. Spacerowa), sobota- godzina 11:00

Trampkarze

Po raz pierwszy zaprezentują się w roli gospodarza nasi trampkarze występujący na co dzień w dolnośląskiej lidze. Warto podkreślić, że nasz zespół to drużyna budowana niemal od podstaw , i każde spotkanie jest dla nich dużym sportowym wyzwaniem. I tym razem zadanie przed nimi arcytrudne, ponieważ przyjeżdża rywal z najwyższej półki- Zagłębie Lubin.

Miejsce: stadion przy ulicy Spółdzielczej, sobota- godzina 11:00

Junior młodszy

Spotkanie dwóch zespołów, które ubiegły sezon spędziły w lidze dolnośląskiej trampkarzy. Niemal całymi rocznikami przeszły do wyższej kategorii wiekowej i … zmierzą się o prym w tabeli. Zarówno BKS Bolesławiec jak i ESKADRA Bolesławiec- po dwóch spotkaniach legitymują się bilansem dwóch zwycięstw i zerem na koncie straconych bramek. Jak będzie w sobotę?

Miejsce: boisko w Kruszynie, sobota- godzina 12:00

W sobotę swoje wyjazdowe spotkanie rozegrają również juniorzy starsi naszego klubu. Ich przeciwnikiem będą rówieśnicy z Granicy Bogatynia. Po dwóch spotkaniach na koncie bolesławian widnieje dorobek 6 punktów. Początek spotkania, sobota- godzina 12:00

Niedziela

Orlik

Swoje pierwsze zmagania rozpoczną Orliki. Będzie to turniej inaugurujący rozgrywki OZPN Jelenia Góra.

Miejsce: boisko sportowe w Brzeźniku, niedziela- godzina 10:30

Młodzik

Z wielką radością informujemy, że po rocznej przerwie na mapę rozgrywek powracają nasi młodzicy. Chłopcy w swoim pierwszym spotkaniu podejmą na własnym boisku rówieśników z Ocic.

Miejsce: stadion przy ulicy Spółdzielczej, niedziela- godzina 11:00

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA- EMOCJI BĘDZIE CO NIEMIARA!