Po pierwszym sparingu.

W miniony weekend pierwszy zespół BKS-u Bolesławiec rozegrał swój pierwszy tej zimy mecz sparingowy. Nasi chłopcy w Żarach przegrali z tamtejszym Promieniem 1:5 (0:2). Mimo wysokiej przegranej sobotni test mecz wyglądał nieźle w naszym wykonaniu. Zwłaszcza pierwsza połowa, w której mieliśmy kilka okazji na strzelenie gola. Po przerwie inicjatywa należała do gospodarzy, którzy wrzucili drugi bieg, stąd tak wysoka przegrana naszych chłopaków. Jedyną bramkę dla BKS-u Bolesławiec zdobył w 60 minucie z rzutu karnego Jacek Bochnia. Następny mecz sparingowy zagramy w sobotę w Żaganiu z tamtejszymi Czarnymi (11.02, godz. 13:00).

Promień Żary – BKS Bolesławiec 5:1 (2:0)

Bramka dla BKS-u: Bochnia (60′ – karny)

BKS: Hajduczek, Kizyma, Zagóski, Zapiór, K. Skiba, Olesiński, Spraski, D. Kowalonek, zawodnik testowany, Piotrowski, Deka, Kliwak, Sawicki, P. Skiba, Bochnia, J. Kowalonek, Szewczyk, Kwoczka, Borowski